VI Niedziela Zwykła

17 lutego 2019 roku

Składamy bardzo serdeczne podziękowanie za włączanie się w dzieło budowlane i inicjatywy duszpasterskie. Dziękujemy za pomoc w organizowaniu Halowego Turnieju Piłki Nożnej i Spotkania dla seniorów „Retro 65+”. W ostatnią niedzielę taca budowlana wyniosła 5100 zł. Bóg zapłać!

W ubiegłym tygodniu w kościele zostały zainstalowane drzwi wewnętrzne.  Jednocześnie informujemy, że jest możliwość ich ufundowania. Wszystkim ofiarodawcom dziękujemy. Przypominamy także, że do kościoła możemy wchodzić i wychodzić nie tylko głównymi drzwiami, ale również bocznymi.

2 marca w sali bł. Bronisława Markiewicza organizujemy wieczór karnawałowy  „Retro 65 +”. Serdecznie zapraszamy  małżeństwa,  osoby starsze i samotne. Chętnych prosimy o wpisywanie się na listę w zakrystii lub bezpośrednio u ks. Maksymiliana do dnia 25 lutego br. Liczba miejsc ograniczona.  Podczas tego wieczoru karnawałowego akompaniował nam będzie zespół „Quexons” i rozpocznie się o godz. 17:00; zakończenie po godzinie 21.00.

W niedzielę 17.02. na godzinę 14.00 zapraszamy kandydatów do bierzmowania i ich rodziców z klas VIII oraz III gimnazjalnych. Po mszy św. spotkanie obowiązkowe. Sakrament bierzmowania w tym roku będzie udzielany podczas mszy św. 24  kwietnia o godz. 18:00

Zachęcamy do kupowania prasy katolickiej. Należność za nabywaną prasę można wrzucać do skrzynki stojącej obok stojaka.

Bożemu Miłosierdziu polecajmy wszystkich naszych bliskich zmarłych, a w minionym tygodniu pożegnaliśmy: śp. Irenę Grajek. Wieczny odpoczynek…

Ks. Krzysztof Stanula CSMA – Proboszcz