Ogłoszenia duszpasterskie

 2 Niedziela Wielkanocna, 23 kwietnia 2017 roku

 

 

  1. Tegoroczne uroczystości św. Wojciecha rozpoczynają jubileusz 600-lecia prymasostwa. Bardzo serdecznie zachęcamy do modlitwy we wszystkich intencjach Ks Prymasa abp Wojciecha Polaka oraz o Boże błogoslawieństwo dla całej archidiecezji. Zapraszamy do włączenia się w spotkania modlitewne oraz przygotowane przez miasto z okazji święta patronalnego. Szczegóły na plakacie

 

  1. Po mszy św. o godz. 14.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja oraz koronka do Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy.

 

  1. W związku z przygotowaniami do wmurowania kamienia węgielnego w ściany kościoła parafialnego zapraszamy całą radę parafialną na spotkanie w dniu 25 kwietnia br o godz. 19.00 na plebanii.

 

  1. Za tydzień w niedzielę 30 kwietnia, zapraszamy kandydatów do bierzmowaniana na Mszę św. wieczorną, po której odbędzie się spotkanie. Prosimy o przyniesienie deklaracji i ustalonej ofiary.

 

  1. Wszystkich wyjeżdżających na pielgrzymkę do Świętej Lipki i Gietrzwałdu, w dniach 6 – 7 maja, zapraszamy na spotkanie organizacyjne, które odbedzie się na plebanii, w sobotę 29 kwietnia o godz. 19:00.

 

  1. Tegoroczna zbiórka zużytego sprzętu elektryczngo i elektronicznego odbędzie się 9 maja. Wszystkich, którzy posiadają niepotrzebne urządzenia, kable, baterie itp., prosimy w tym dniu o dostarczenie elektrozłomu do godz. 11:30 przed plebanię. Szczegóły na plakacie.

 

  1. Przy wyjściu z kaplicy możemy nabyć Przewodnik Katolicki.

 

  1. Bożemu Miłosierdziu polecajmy wszystkich naszych bliskich zmarłych. Wieczny odpoczynek…

                                                                                                             

Ks. Krzysztof Stanula – Proboszcz