XXIV Niedziela zwykła

16 września 2018 roku

W dniach 21-23 września odbędą się w naszej parafii warsztaty liturgiczno-muzyczne „Anielskie śpiewanie” – prowadzone przez muzyków: Huberta Kowalskiego i Piotr Pałkę. Koszt udziału w warsztatach to 30 zł. Plan spotkań znajduje się w gablocie.  Za tydzień, w sobotę 22.09.2018 o godz. 20.00 zapraszamy na wieczorną modlitwę uwielbienia . W niedzielę 23.09.2018 r. o godz. 11.00 uroczysta msza św. z towarzyszeniem chóru i orkiestry. Serdecznie zapraszamy. Będzie też wtedy okazja usłyszeć i pomodlić się razem z uczestnikami warsztatów.

W niedzielę 30.09.2018 po Mszy św o godz. 11.00 spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św. Jest to ostateczny termin zgłaszania dzieci do przygotowania. Dzieci chrzczone w innych parafiach dostarczą wyciąg aktu – ad sacra. Natomiast na Mszę św o godz. 18.00 w dniu 30 września 2018 r. zapraszamy kandydatów do bierzmowania, po Mszy św. obowiązkowe spotkanie. Zapraszamy również rodziców kandydatów do bierzmowania.

Uprzejmie prosimy o kontynuowanie tacy budowlanej w II niedzielę miesiąca oraz ofiary na inwestycje. Przypominamy o możliwości dokonywania wpłat przez stronę internetową parafii, w kopertach i na tacę. Aktualnie wykonywane są schody wejściowe, w przygotowaniu drzwi wewnętrzne. Bóg zapłać za wszelką pomoc.

Zainteresowanych XI Zjazdem Gnieźnieńskim – Europa ludzi wolnych. Inspirująca moc chrześcijaństwa, który odbędzie się w dniach 21-23.09.br. odsyłamy do bliższych informacji na plakacie.

Zachęcamy do kupowania: Przewodnika Katolickiego i Gościa Niedzielnego.

Bożemu Miłosierdziu polecajmy śp. Urszulę Ewę Kasprzyk oraz wszystkich naszych bliskich zmarłych. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie….

Ks. Krzysztof Stanula CSMA – Proboszcz