ZAPROSZENIE NA PRYMASOWSKI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

 In Aktualności

Wzorem lat ubiegłych, Parafialny Klub Sportowy Kozal Gniezno pragnie już po raz siódmy zorganizować Prymasowski Turniej Halowej Piłki Nożnej. W tym roku Turniej, jako inicjatywa dla dzieci i młodzieży wpisuje się w obchody 600-lecia prymasostwa w Polsce. Z tej okazji ks. Abp Wojciech Polak, Prymas Polski ufundował puchary dla zwycięskich drużyn. Są to puchary przechodnie, które będą wręczane podczas kolejnych edycji Turnieju. 

Rozgrywki odbędą się 25 lutego br. w hali sportowej GOSiR przy ul. Paczkowskiego 4 w Gnieźnie. Turniej rozpocznie się o godzinie 9.00. 

Zawody przeznaczone są dla uczniów szkół podstawowych z klas 4 – 6 oraz gimnazjalnych z klas 1 – 3.  Prosimy o zgłaszanie drużyn do 19 lutego 2017r. Jedna drużyna może liczyć makymalnie osiem osób (czterech w polu + bramkarz + trzech rezerwowych). Liczba drużyn jest ograniczona. O udziale w turnieju decyduje kolejność zgłoszeń. 

Każdy zawodnik musi posiadać pisemną zgodę rodziców lub opiekunów na udział w Turnieju według zamieszczonego wzoru oraz legitymację szkolną.

Będzie możliwość złożenia ofiary na organizację Turnieju i działalność Klubu. Nagrody wręczy ks. abp Wojciech Polak, który objął patronat honorowy nad Turniejem.

Zgłoszenia i informacje:

ks. Andrzej Żarkowski CSMA

605 367 321, zarkowski.andrzej@gmail.com

ks. Andrzej Żarkowski CSMA